Sport a kultura

Sportovní služby

V rámci prevence zdraví nabízíme pro zaměstnance firem a jednotlivce kondiční a zdravotní plavání. V obou programech budeme zvyšovat vaší kondici a dle možností zlepšovat zdravotní stav. V rámci zdravotního plavání budeme řešit posílení ochablého svalstva, uvolnění přetížených svalů, vyrovnání svalových dysbalancí a nebo snížení nadváhy. K dispozici vám bude vždy certifikovaný lektor a trenér v jedné osobě, který bude dbát na vhodné zatěžování a správnou techniku, která povede k dosažení vašeho cíle.

Kondiční a zdravotní plavání pro firmy

Plavání pro firemní klientelu zajistíme v plaveckém areálu poblíž vašeho pracoviště. Vzhledem k nutnosti pronajmout plavecké dráhy, probíhá spolupráce dlouhodobou formou.

Kondiční a zdravotní plavání pro jednotlivce

Individuální plavecký trénink zajistíme v plaveckém areálu dle vaší preference. S naším trenérem si můžete dohodnout individuální časy spolupráce.

Kulturní služby

Nabízíme vám pro firemní či soukromou akci talentované zrakově handicapované hudebníky a zpěváky, kteří vás nadchnou svým vystoupením. Díky naší nabídce máte jedinečnou možnost na své akci ukázat svou otevřenost k lidem s handicapem a pozvaní hosté navíc ocení váš dobrý výběr.

Váš požadavek na zajištění produkce nám můžete zaslat sem.